Preskočiť na obsah
CURIER PLUS

Doprava a logistika

CURIER PLUS s.r.o.

Nákladná cestná doprava

Sídlo
Levice
Od roku
2019
IČO
52 444 236

CURIER PLUS

Spoločnosť s ručením obmedzeným

Aktívna
Sídlo
Montua 14A, 934 01 Levice
Na trhu od
13. júna 2019
IČO
52 444 236
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
Odbor (SK NACE 49.41)
Nákladná cestná doprava

Firma v číslach

7
rokov na trhu
2019
rok vzniku
22
položiek predmetu činnosti

O firme

Spoznajte CURIER PLUS

CURIER PLUS, s.r.o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom na adrese Montua 14A, 934 01 Levice. Zapísaná je od 13. júna 2019 (Obchodný register).

Podľa klasifikácie SK NACE patrí do odboru „Nákladná cestná doprava“ (49.41). Predmet činnosti tvorí 22 položiek, napríklad nákladná cestná doprava vykonávaná vozidlami s celkovou hmotnosťou do 3,5 t…, poskytovanie služby vedenia cudzieho motorového vozidla a služby verejných nosičov a poslov.

Základné údaje

Obchodné meno
CURIER PLUS, s.r.o.
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
IČO
52 444 236
DIČ
2121029636
Dátum vzniku
13. júna 2019
Sídlo
Montua 14A, 934 01 Levice
Obchodný register
Okresný súd Nitra, oddiel Sro, vložka č. 48542/N
Sektor (ESA 2010)
Národné súkromné nefinančné korporácie
Odbor (SK NACE 49.41)
Nákladná cestná doprava

Údaje pochádzajú z verejných registrov (aktualizované 1. mája 2026). Nejde o oficiálnu stránku subjektu.

Predmet činnosti

Čím sa CURIER PLUS zaoberá

Predmet podnikania podľa záznamu v registri – 22 položiek.

  • Nákladná cestná doprava vykonávaná vozidlami s celkovou hmotnosťou do 3,5 t vrátane prípojného vozidla

  • Poskytovanie služby vedenia cudzieho motorového vozidla

  • Služby verejných nosičov a poslov

  • Kuriérske služby

  • Donášková služba

  • Skladovanie

Zobraziť všetkých 22 položiek predmetu činnosti
  • Nákladná cestná doprava vykonávaná vozidlami s celkovou hmotnosťou do 3,5 t vrátane prípojného vozidla
  • Poskytovanie služby vedenia cudzieho motorového vozidla
  • Služby verejných nosičov a poslov
  • Kuriérske služby
  • Donášková služba
  • Skladovanie
  • Baliace činnosti, manipulácia s tovarom
  • Služby súvisiace s počítačovým spracovaním údajov
  • Údržba motorových vozidel bez zásahu do motorovej časti vozidla
  • Prenájom hnuteľných vecí
  • Administratívne služby
  • Činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov
  • Správa registratúrnych záznamov bez trvalej dokumentárnej hodnoty
  • Čistiace a upratovacie služby
  • Reklamné a marketingové služby
  • Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)
  • Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu
  • Sprostredkovateľská činnosť v oblasti služieb
  • Prevádzkovanie športových zariadení
  • Prevádzkovanie kultúrnych, spoločenských a zábavných zariadení
  • Organizovanie kultúrnych a iných spoločenských podujatí
  • Poskytovanie služieb rýchleho občerstvenia v spojení s predajom na priamu konzumáciu

Časté otázky

Základné informácie o firme

Odpovede na najčastejšie otázky zostavené z údajov verejných registrov.

Kde sídli CURIER PLUS, s.r.o.?

Sídlo je na adrese Montua 14A, 934 01 Levice.

Čím sa CURIER PLUS, s.r.o. zaoberá?

Podľa klasifikácie SK NACE ide o odbor „Nákladná cestná doprava“ (49.41). Predmet činnosti zapísaný v registri zahŕňa napríklad: nákladná cestná doprava vykonávaná vozidlami s celkovou hmotnosťou do 3,5 t…; poskytovanie služby vedenia cudzieho motorového vozidla; služby verejných nosičov a poslov; kuriérske služby.

Aké je IČO – CURIER PLUS, s.r.o.?

IČO je 52 444 236, DIČ 2121029636.

Kedy vznikla CURIER PLUS, s.r.o.?

Vznik: 13. júna 2019. Na trhu pôsobí 7 rokov.

Sídlo

Kde firmu nájdete

Montua 14A 934 01 Levice

Registrový súd: Okresný súd Nitra

Je to vaša firma?

Získajte túto stránku pre seba

Táto stránka vznikla automaticky z verejných registrov. Pripravíme vám vlastnú – s vašimi textami, fotografiami, službami a kontaktmi. Nechajte nám e-mail, ozveme sa a stránku doladíme podľa vašich predstáv.

Získať vlastnú stránku

Vlastná stránka

Stránka pre CURIER PLUS, s.r.o. podľa vašich predstáv

Ste majiteľ, konateľ alebo podnikateľ? Nechajte nám e-mail – ozveme sa vám, preberieme, čo má stránka obsahovať, a pripravíme ju na adrese curier-plus.sko.sk alebo na vašej vlastnej doméne.

  • Návrh na mieru podľa vašich požiadaviek
  • Vaše texty, fotografie, logo, služby a kontakty
  • Úpravy, kým nebudete so stránkou spokojní

E-mail použijeme iba na odpoveď na váš dopyt, nič vám neposielame automaticky. Viac v ochrane osobných údajov.

Požiadať o odstránenie profilu Ste dotknutá osoba alebo zástupca subjektu?

Údaje v tomto profile pochádzajú z verejných registrov (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci, Register účtovných závierok) a sú zo zákona verejne dostupné. Na žiadosť profil z katalógu sko.sk odstránime – prestane sa zobrazovať a vyhľadávače ho vyradia. Údaje v štátnych registroch sa tým nezmenia. Viac v ochrane osobných údajov.

Pošleme naň odkaz na potvrdenie. Profil skryjeme až po potvrdení.